08 نوامبر

انتخاب رنگ لامینیت

انتخاب رنگ لامینیت دندان

امروزه لامینیت دندان به عنوان روشی برای زیبایی دندان ها شناخته می شود که می تواند دندان های شما را زیبا و درخشان نماید ، یکی از مهم ترین موارد بعد از انتخاب دندانپزشک زیبایی ، انتخاب رنگ لامینیت ها می باشد .

%d8%a7%d8%b5%d9%84%d8%a7%d8%ad-%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d9%84%d8%a8%d8%ae%d9%86%d8%af

همانطور که اشاره شد یکی از مهم ترین موارد برای زیبایی دندان ها در روش لامینیت دندان ، انتخاب رنگ لامینیت یا میزان سفیدی دندان ها می باشد ، برای این منظور نیاز به دریافت مشاوره تخصصی در این رابطه خواهید داشت ، دندانپزشک زیبایی رنگ های مناسب با چهره و پوست شما را معرفی خواهد کرد و بعد از آن می توانید یکی زا مورد های انتخابی را برگزینید .

تجربه ی لامینیت دندان نشان داده است که به نظر دندانپزشک زیبایی احترام گذاشته و میزان سفیدی را با توجه به المان هایی که مد نظر است انتخاب نمایید . معمولا افرادی که پوست های سفید تر دارند رنگ های روشن تری انتخاب می کنند و این میزان سفیدی به فرم کلی چهره ی آن ها می نشیند، البته ممکن است فردی با پوست تیره رنگ های بسیار روشن را انتخاب نماید . اندازه ی دندان ها در انتخاب رنگ ها نیز مهم می باشد .

افرادی که دندان های بزرگ دارند بهتر است از لامیینت هایی با سفیدی طبیعی استفاده کنند ، رنگ های بسیار روشن و هالیوودی برای دندان های ریز و ظریف تر مناسب تر است .

برخی از خدمات دکتر لیلا صدقی:

ایمپلنت

اصلاح طرح لبخند

لبخند هالیوودی

لامینت دندان

ارتودنسی

ارتودنسی ثابت دندان 

ارتودنسی نامرئی دندان 

ارتودنسی متحرک دندان 

بلیچینگ دندان 

راه های ارتباطی با دکتر

  صفحه تلگرام 
 صفحه اینستاگرام

 جهت تماس با ما کلیک کنید

 تلفن تماس : 02188696774 – 02188696845

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدقی

درباره نویسنده

پاسخ

8 + چهار =