08 نوامبر

انتخاب رنگ لامینیت

انتخاب رنگ لامینیت دندان

امروزه لامینیت دندان به عنوان روشی برای زیبایی دندان ها شناخته می شود که می تواند دندان های شما را زیبا و درخشان نماید ، یکی از مهم ترین موارد بعد از انتخاب دندانپزشک زیبایی ، انتخاب رنگ لامینیت ها می باشد .

%d8%a7%d8%b5%d9%84%d8%a7%d8%ad-%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d9%84%d8%a8%d8%ae%d9%86%d8%af

همانطور که اشاره شد یکی از مهم ترین موارد برای زیبایی دندان ها در روش لامینیت دندان ، انتخاب رنگ لامینیت یا میزان سفیدی دندان ها می باشد ، برای این منظور نیاز به دریافت مشاوره تخصصی در این رابطه خواهید داشت ، دندانپزشک زیبایی رنگ های مناسب با چهره و پوست شما را معرفی خواهد کرد و بعد از آن می توانید یکی زا مورد های انتخابی را برگزینید .

تجربه ی لامینیت دندان نشان داده است که به نظر دندانپزشک زیبایی احترام گذاشته و میزان سفیدی را با توجه به المان هایی که مد نظر است انتخاب نمایید . معمولا افرادی که پوست های سفید تر دارند رنگ های روشن تری انتخاب می کنند و این میزان سفیدی به فرم کلی چهره ی آن ها می نشیند، البته ممکن است فردی با پوست تیره رنگ های بسیار روشن را انتخاب نماید . اندازه ی دندان ها در انتخاب رنگ ها نیز مهم می باشد .

افرادی که دندان های بزرگ دارند بهتر است از لامیینت هایی با سفیدی طبیعی استفاده کنند ، رنگ های بسیار روشن و هالیوودی برای دندان های ریز و ظریف تر مناسب تر است .

با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا صدقی

درباره نویسنده

پاسخ

19 − هفت =