دکتر لیلا صدقی » ایمپلنت » ایمپلنت دندان جلو
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان جلو

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان نوعی پایه تیتانیومی است که با ساختار و سلول های بدن سازگار است. بهترین جایگزین های دندان  را می توان ایمپلنت دندان نام برد. زیرا جایگزین مناسب و ثابتی برای یک تا چند دندان است.

نحوه انجام ایمپلنت

بعد از قرار دادن ایمپلنت در داخل استخوان فک که توسط دندانپزشک زیبایی انجام می شود، روند استخوان سازی سلول های استخوان ساز در سطح ایمپلنت،باعث می شود تا ایمپلنت با استخوان فک جوش می خورد و موجب ثابت شدن ایمپلنت داخل فک می شود. این فرآیند چیزی حدود 3 تا 4 ماه به طول می انجامد. بعد از جوش خوردن ایمپلنت داخل استخوان فک قسمت تاج و روکش دندان جاگذاری می شود.

ایمپلنت دندان جلو

از جمله  مواردی که در زیبایی های صورت دخیل می باشد،  زیبایی دندان هاست. در این میان زیبایی دندان های جلو حایز اهمیت است. در افرادی که دندان های جلو برایشان مهم است و زیبایی خود را به دلایلی چون شکستن ،  فاصله بین دندان ها، یا افتادن دندان از دست داده اند می توانند با ایمپلنت دندان جلو، اصلاح طرح لبخند را انجام دهند. برای داشتن ایمپلنت دندانی زیبا در دندان های جلو باید ایمپلنت و روکش خوبی را انجام داد که دارای ویژگی های خاصی است. برای هر فرد جداگانه و توسط دندانپزشک زیبایی نوع و نحوه ایمپلنت دندان بررسی می گردد. زیرا در حین و بعد از انجام جراحی  ایمپلنت باید شرایط استخوان فک و لثه ها مد نظر دندانپزشک زیبایی باشد.

مزایای ایمپلنت دندان  جلو

  • دائمی بودن ایمپلنت

از جمله مهمترین مزایای ایمپلنت دندان های جلو، دائمی بودن آن ها است. زیرا با قرار گرفتن پایه ایمپلنت داخل فک استخوان و جوش خوردن پایه ها با استخوان، دقیقا مانند دندان طبیعی خود بیمار می باشد و همانند دندان های دائمی قبلی است.

  • مقاومت بالای دندان ها

دندان های ایمپلنت شده دارای مقاومت بالایی است ودرصد شکستن دندان ها بسیار ناچیز است. در صورتی که فرد تمام توصیه هایی که دندانپزشک زیبایی برای نگهداری از دندان ها می گوید را اجرایی کند، دندان ها ماندگاری و مقاومت بالایی را خواهد داشت.

  • زیبایی

از جمله علت هایی که افراد اقدام به ایمپلنت دندان هایشان می کنند، ایجاد حس زیبایی در دندان های جلویشان است. به دلیل شباهت بسیار ایمپلنت ها با دندان های طبیعی نمی توان گفت که این دندان ها مصنوعی بوده ودر عین حال دارای ظاهری زیبا هستند.

  • قابلیت ترمیم دندان ها

اگر دندان ها بر اثر اتفاقی شکسته و یا لب پریده شود، دندانپزشک زیبایی به راحتی میتواند دندان را تعویض کند و یا یک تاج جدید جایگزین کند.

برخی از خدمات دکتر لیلا صدقی:

ایمپلنت

اصلاح طرح لبخند

لامینت دندان

ارتودنسی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدقی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 17 =

Call Now Button