دکتر لیلا صدقی » متفرقه » دندانپزشکی زیبایی
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی چیست ؟

دندانپزشکی زیبایی یکی از مهم ترین موارد برای زیبایی دندان ها می باشد که می تواند آسیب های وارد شده به ظاهر دندان را از بین ببرد. دندانپزشکی زیبایی شامل موارد بسیاری خواهد بود که با توجه به نیاز دندان های فرد انتخاب می شود ،؛ به طور کلی دندانپزشکی زیبایی شامل یک یا چند مورد از درمان های زیر خواهد بود :

1- ارتودنسی

2- بلیچینگ دندان

3- ایمپلنت دندان

4- کامپوزیت دندان ( ونیر)

5- لامینیت دندان

6- رفع پوسیدگی دندان و مشکلات لثه

دندان های شما که با هدف اصلاح طرح لبخند  تغییر داده  می شوند ف در نهایت به زیبایی دندان های شما کمک می کند ، با استفاده از این روش می توانید معایبی چون پوسیدگی ، بی نظمی، آسیب ظاهری ، بی دندانی را بر طرف نمایید . برای این امر نیاز است تا به  دندانپزشک زیبایی مراجعه نمایید.

امروزه استفاده از لامینیت های دندانی برای اصلاح طرح لبخند بیسار رایج است و طرفداران زیادی را به سمت خود کشیده است ، داشتن یک لبخند زیبا به کمک لامینیت های دندانی یک امر ساده و میسر خواهد بود . البته در صورتی که انتخابی درست در رابطه با دندانپزشک زیبایی داشته باشید .

لامینیت های دندانی که در انواع سرامیکی و کامپوزیتی مورد استفاده قرار می گیرند ، می تواند بی نظمی ، بد رنگی و بد فرمی دندان را بر طرف می سازد.

کاربرد لامینیت دندان

هدف استفاده از کامپوزیت چیست ؟

کامپوزیت ها استفاده گسترده ایی دارند و می توان در حوزه وسیعی از این روش در ترمیم دندان ها استفاده کرد.استفاده از کامپوزیت معمولا برای برطرف کردن مشکلات زیر به کار برده می شود :

دندان های دارای انحراف

این روش درمانی را می توان با دیگر روش های مانند ارتودنسی و بلیچینگ استفاده کرد تا بعد از گذشت شش ماه بهترین نتیجه برای فرد حاصل شود.اگر دندان های شما مقداری کج شده است روکش دندان می تواند یک روش ایده ال برای ایجاد دندان های صاف باشد.

دندان های آسیب دیده

زمانی که به دلیل مصرف مواد غذایی و نوشیدنی های خاص دندان ها فرسایش پیدا کنند کامپوزیت می تواند با حداقل سطح تهاجم وضعیت دندان ها را اصلاح کند.

دندان های لکه دار

لکه های دندانی نامطلوب و سفید می تواند با کامپوزیت برطرف شوند.

از یبن بردن فاصله های بین دندانی

با استفاده از باندینگ کامپوزیت می توان فاصله دندان را درمان کرد استفاده از روش کامپوزیت برای برطرف کردن فاصله های دندانی به نسبت درمان های ارتودنسی هزینه کمتری را در برخواهد داشت.

دندانپزشکی زیبایی

برخی از خدمات دکتر لیلا صدقی:

ایمپلنت

اصلاح طرح لبخند

لامینت دندان

ارتودنسی

ارتودنسی ثابت دندان 

ارتودنسی نامرئی دندان 

ارتودنسی متحرک دندان 

بلیچینگ دندان 

راه های ارتباطی با دکتر

  صفحه تلگرام 
 صفحه اینستاگرام

 جهت تماس با ما کلیک کنید

 تلفن تماس : 02188696774 – 02188696845

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدقی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =

Call Now Button