30 اکتبر

لامینیت بدون تراش

لامینیت بدون تراش

لامینیت دندان بدون تراش  یکی از روش های پر کاربرد در دندان پزشکی زیبایی است که می تواند تاثیرات مثبت و فراوانی را در چهره و دندان های شما ایجاد نماید ، پوسته ی ظریف و نازک است که روی دندان های قدامی ( جلویی ) قرار می گیرند . دندان ها به علت های مختلف دچار آسیب می شوند ممکن است دندان زرد شود ، دچار پوسیدگی شود و یا اینکه روی هم رفتگی داشته باشد. دقت داشته باشید که هر یک از مشکلات نام برده به کمک لامینیت های دندان قابل اصلاح خواهند بود .

لامینیت ها پر کاربرد ترین روش برای اصلاح معایب دندان و اصلاح طرح لبخند هستند که می توانند به خوبی تغییرات بسیار بزرگی را در چهره فرد ایجاد نمایند.

لامینیت بدون تراش

لامینت دندان

یک نمونه از لامینیت ها به نوع بدون تراش معروف می باشند ، لامینیت بدون تراش از جنس کامپوزیت می باشد که می تواند آسیب های ظاهری را برطرف نماید. شکستگی و یا پریدگی دندان ها اصلاح می شوند والبته بد رنگی و نافرمی دندان با لامینیت ها قابل انجام است . لامینیت کامپوزیتی نیازی به تراش دندان و آسیب به مینای دندان ندارند از این رو توصیه می شود که از این نوع لامینیت ها استفاده نمایید و دندان های زیبا و درخشانی را داشته باشید .

اصلاح طرح لبخند بدون تراش دندان میسر می باشد و در این روش بدون تخریب دندان های اصلی ، بافت کلی آن تغییر می کند و زیبایی و درخشندگی را باز می یابد .

لامینیت های کامپوزیتی

با مواد رنگ دندان یا کامپوزیت ها در طی یک یا دو جلسه در مطب دندانپزشکی بدفرمی ها و بدرنگی ها و دیگر عیب های دندان از خفیف تا شدید اصلاح می شود.برای بیمارانی که دارای عادت های دندان قروچه هستند و همچنین بهداشت دندان خود را کمتر رعایت می کنند این نوع از لامینیت  ها پیشنهاد می شود.

برخی از خدمات دکتر لیلا صدقی:

اصلاح طرح لبخند

لامینت دندان

راه های ارتباطی با دکتر

  صفحه تلگرام 
 صفحه اینستاگرام

 جهت تماس با ما کلیک کنید

 تلفن تماس : 02188696774 – 02188696845

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدقی

درباره نویسنده

پاسخ

یک × دو =