دکتر لیلا صدقی » اصلاح طرح لبخند » برداشتن کامپوزیت دندان
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

برداشتن کامپوزیت دندان

برداشتن کامپوزیت  دندان

کامپوزیت ونیردندان

کامپوزیت ونیر از جمله روش های نوینی و ایمن و موثری است که در نیم قرن اخیر توسعه یافته و در 3 دهه اخیر گسترش عظیمی بین افراد و دندانپزشکان زیبایی یافته است.

اما باید این نکته را متذکر شد که همه ی افرادی که خواهان لبخند بهتر و زیبا تری هستند، به راحتی می توانند از این روش استفاده کنند. زیرا می توان به کمک کامپوزیت ونیر به راحتی پستی بلندی هایی که بر روی دنداو لبه های آن ایجاد شده بود را می توان با کمک کامپوزیت دندان پوشش داد و اصلاح طرح لبخند را به فرد می بخشد.

امروزه ترمیم و تغییر کامپوزیت ونیر ها نیز به دلیل گستردگی در استقبال مردم، بسیار کابرد دارد. برای برداشتن کامپوزیت دندان نیاز است تا به دندانپزشک زیبایی مراجعه شود. خانم دکتر صدقی  دندانپزشک زیبایی در این خصوص توضیحات کافی ارائه می دهند. برای دریافت مشاوره و راهنمایی می توانید  با شماره های 02188696774 – 02188696845 تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید ما را در اینستاگرام و کانال تلگرام دنبال کنید.

برداشتن-کاموزیت-دندان

همچنین می توان از کامپوزیت دندان به منظور ترمیم دندان های جلویی و یا جایگزین کردن آن ها استفاده نمود. افرادی که از ظاهر دندان های خود راضی نبوده و خواهان دندان های زیبا هستند، می توانند با مراجعه به خانم دکتر لیلا صدقی به عنوان دندانپزشک زیبایی به این هدف خود برسند.

استفاده از کامپوزیت ونیر دندان، هیچ نیازی به آسیب زدن و یا تراشیدن مینای دندان ندارد و به راحتی دندانپزشک زیبایی می تواند، کامپوزیت ها را با توجه به رنگ دندان فرد و رنگی طبیعی بر روی دندان ها قرار دهد.

برداشتن کامپوزیت دندان

برخی از مواقع نیاز است تا کامپوزیت ونیر دنددان برداشته شود تا ترمیم صورت گیرد. به دلیل قرار گیری محکم این نوع از کامپوزیت ها بر روی دندان، به دلیل جایگزینی با دندان، می توان به راحتی و همانگونه که این کامپوزیت ها را بر روی دندان قرار داد، به راحتی تعویض کرد و برداشت.

تعویض کامپوزیت دندان  توسط دندانپزشک زیبایی، به راحتی و بدون هیچ گونه آسیبی به بافت اطراف کامپوزیت ونیر به راحتی انجام می شود. زیرا کامپوزیت ها از ترکیباتی ساخته شده اند که برای پر کردن دندان ها نیز از آن ها استفاده می شود.

برداشتن کامپوزیت ونیر دندان های جلو

بیشترین افرادی که به منظور برداشتن کامپوزیت های خود بنا به هر دلیل به دکتر صدقی مراجعه می نمایند، باید این نکته را بدانند که برداشتن کامپوزیت دندان به همان سادگی است که بر روس دندان هاقرار داده می شود با این تفاوت که تمامی این اقدامات باید توسط دندانپزشک زیبایی متبحر انجام شود.

به همین دلیل خانم دکتر صدقی توصیه می نمایند که برای انجام کامپوزیت  ونیر دندان به بهترین دندانپزشک زیبایی مراجعه نمایید و تمامی کار های کامپوزیت دندان خود را به او و با اطمینان خاطر بسپارید.

برداشتن  کامپوزیت ونیر دندان در صورتی که در زمان گذاشتن کامپوزیت وینر، دندان های بیمار تراش نخورده باشد برداشتن کاموزیت هبچ گونه آسیبی به دندان ها وارد نمی کند و جای هیچ گونه نگرانی نیز نمی باشد.

مقالات مرتبط

کامپوزیت ونیر دندان 

طول عمر کامپوزیت ونیر 

کامپوزیت دندان های جلو 

تغییر رنگ کامپوزیت دندان 

راه های ارتباطی با دکتر

  صفحه تلگرام 
 صفحه اینستاگرام

تلفن تماس : 02188696774 – 02188696845

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدقی

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − پانزده =

Call Now Button