دکتر لیلا صدقی » متفرقه » تفاوت ارتودنسی و لمینیت
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

تفاوت ارتودنسی و لمینیت

تفاوت ارتودنسی و لمینیت

داشتن لبخند زیبا و مناسب با صورت می تواند چهره کلی فرد را جذاب کند برای اینکه بخواهید دندان های به ریخته خود را اصلاح کنید روش های متفاوتی وجود دارد که هر کدام دارای معایب و  مزایایی می باشند که بهتر است در ابتدا به متخصص دندان پزشکی مراجعه کنید و سپس بهترین روش برای شما در نظر گرفته می شود .

اصلاح طرح لبخند

روش هایی مانند روکش کردن دندان کج ، اصلاح نامرتبی دندان با ترمیم های همرنگ دندان، لامینیت و ارتودنسی همچنان  از روش های رایج است. که بسیاری از دندان پزشکان زیبایی از آنها استفاده می کنند. که. در این مقاله  قصد داریم چند مسئله مهم  درباره دو روش ردیف کردن دندان ها با ارتودنسی و لمینیت را برای شما نوضیح دهیم تا با ویژگی های آنها شوید و انتخاب بهتری را در نظر بگیرید.

تفاوت ارتودنسی و لمینیت

فرق ارتودنسی و لمینیت

البته اگر بخواهید بدانید مقایسه این دو روش از لحاظ تخصصی و روش های درمانی برای حل یک مشکل صحیح نمی باشد زیرا  درمان ارتودنسی  و لامینیت در دندانپزشکی برای مشکلات متفاوتی در نظر گرفته می شود اما برخی از افراد زیبایی را به حفظ سلامت دندان ترجیح می دهند و گزینه راحت تر و یا کم هزینه تر را انتخاب می کنند.

درمان ارتودنسی: این روش  برای اصلاح نامرتبی دندان ها بوده و هیچ روشی نمی تواند جایگزین آن تلقی شود. اگر مشکل دندان ها  با محل قرار گیری  آنها در ارتباط باشد، جابه جا نمودن و حرکت دندان ها با ارتودنسی تنها راه حل صحیح است .

لمینیت:همچنین  اگراندازه دندان کوچک باشد یا بد رنگی بر روی دندان ها وجود داشته باشد تنها درمان صحیح استفاده از روش های درمانی ترمیم زیبایی انها با لمینیت و روکش های دندانی است برای مثال بستن فضای اضافی بین دندان ها که ناشی از کوچکی اندازه دندان هاست  بسیار راحت با لمینیت اصلاح خواهد شد .بنابراین، با توجه به ماهیت مشکل روش درمانی صحیح متفاوت خواهد بود

با تشکر مدیریت سایت دکتر لیلا صدقی دندانپزشک زیبایی

مقالات مرتبط
پوسیدگی دندان

پوسیدگی دندان

پوسیدگی دندان به از بین رفتن بافت سخت دندان که شامل مینا و عاج می باشد، گفته می‌شود. اما...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =