دکتر لیلا صدقی » کامپوزیت » طول عمر کامپوزیت ونیر
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

طول عمر کامپوزیت ونیر

طول عمر کامپوزیت ونیر

کامپوزیت ونیر دندان یکی از راه های اصلاح طرح لبخند توسط دندانپزشک زیبایی است که طرفداران زیادی را در بین افراد دارد. این روش زیبایی مناسب افرادی است که ناهنجاری و بی نظمی شدیدی در دندان هایشان ندارند و فقط تنها مشکل دندان های آن ها زردی و بی نظمی خفیف دندان هایشان است.

اما نگرانی اصلی افرادی که علاقه مند به انجام لمینیت دندان از نوع کامپوزیت ونیر هستند، ماندگاری و طول عمر آن است. این افراد فکر می کنند که لمینیت سرامیکی دچار آسیب و تغییر رنگ نمی شود ولی باز به دلیل تراشیدن بیش از حد دندان علاقه به انجام لمینیت سرامیکی ندارند.

به علت وجود دلایل فوق افراد در انتخاب روش اصلاح طرح لبخند خود تردید می کنند. در این مطلب به طول عمر کامپوزیت ونیر می پردازیم. این مطلب کمک خواهد کرد تا راحت تر روش مورد علاقه خود را بیابید.

لازم است بدانید که طول عمر کامپوزیت دندان شما به عوامل متعددی بستگی دارد ولی مهم ترین این عوامل مهارت و روش کار دندانپزشک زیبایی شما و مراقبت های بعد از کامپوزیت دندان می باشد.

طول عمر کامپوزیت ونیر

مهارت و روش کار دندانپزشک زیبایی

مهارت، تجربه و روش کار دندانپزشک زیبایی شما از تاثیرگذارترین و مهم ترین  عوامل ماندگاری و طول عمر بالای کامپوزیت دندان شما می باشد. پس شما باید دقت کافی در انتخاب دندانپزشک زیبایی خود داشته باشد.

  • ساکنین محترم شهر تهران، می توانند با مراجعه به مطب خانم دکتر لیلا صدقی، بهترین دندانپزشک زیبایی، صاحب دندان های زیبا با ماندگاری بالا و لبخندی دوست داشتنی شوند.

باید توجه داشته باشید که اگر دندانپزشک؛ مواد کامپوزیت ونیر را غیر اصولی و بدون هیچ تجربه ای برو روی دندان های شما قرار دهد، به زودی این مواد دچار تخریب شده و در مواردی حتی ممکن است بر روی دندان های طبیعی شما هم تاثیر گذاشته و آسیب های وارده بر روی دندان هایتان نفوذ کند. گاهی این آسیب ها چنان شدید است که مجبور به برداشتن مواد کامپوزیتی خواهید بود و در پی آسیب دیدن مینای دندانتان شاید دندانپزشک کشیدن دندانتان را تجویز کند.

مراقبت های بعد از کامپوزیت ونیر

دومین عاملی که سبب افزایش طول همر کامپوزیت دندان شما می شود، مراقبت دائمی از آن است. مواد کامپوزیتی مانند دندان های طبیعی شما رنگ پذیر هستند. پس رعایت بهداشت دهان و مسواک زدن مرتب جزو الزامات می باشد. همچنین شما باید خوردن چایی، قهوه، شکلات و مواد غذایی که  رنگدانه هستند را به حداقل برسانید.

برخی از خدمات دکتر لیلا صدقی:

ایمپلنت

اصلاح طرح لبخند

لامینت دندان

ارتودنسی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدقی

مقالات مرتبط
باندینگ دندان

باندینگ دندان

باندینگ دندان یک روش زیبایی برای اصلاح تغییر رنگ دندان، زردی، لکه، پریدگی یا ترک خوردن،...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *