دکتر لیلا صدقی » اصلاح طرح لبخند 2 » روکش لمینیت دندان
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

روکش لمینیت دندان

روکش لمینیت دندان

روکش لمینیت دندان به منظور اصلاح طرح لبخند، مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از لمینیت دندان باعث افزایش زیبایی در دندان ها می شود و زیبایی را به لبخند شما باز می گرداند.

روکش-لمینیت-دندان

روکش لمینیت دندان به شکل ورقه هایی شبیه دندان است که امروزه برای سفید کردن دندان و اصلاح طرح لبخند مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از روکش های لمینیت دندان، نیازی به آسیب زدن به بافت و مینای دندان نیست و به راحتی می توان لمینیت ها را روی دندان قرار داد. روکش لمینیت دندان، از جمله روش های دندانپزشکی زیبایی است که با کمترین آسیب زیباترین لبخند را تجربه خواهید کرد.

مزایا و معایب روکش لمینیت دندان

ونیر هایی که به منظور لمینیت کردن دندان ها مورد استفاده قرار می گیرند، از قبل آماده شده و برای گذاشتن روی دندان زمان کمی می برد. همچنین این ونیر ها به دلیل آن که می توان رنگی نزدیک به دندان داشته باشد، ظاهری طبیعی تر خواهد داشت. همچنین می توان این ونیر ها را با سایز دندان ها تطبیق داد تا ظاهر طبیعی دندان ها حفظ شود. تمامی این موارد با توجه به مهارت و تجربه دندانپزشک زیبایی می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد.

روکش لمینیت دندان، از مواد قوی و مقاومی ساخته شده است تا بتوان به راحتی وظایف دندان را انجام داده و همچنین در مقابل سایش و شکستگی مقاوم باشد.  این روکش ها ظاهری همانند دندان دارد.

معایب

برای ساخت روکش لمینیت دندان نیاز است تا دو جلسه به دندانپزشک مراجعه نمایید تا قالب گیری انجام دهد. همچنین ممکن است، روکش لمینیت دندان به دلیل عدم رعایت بهداشت دهان و دندان تغییر رنگ پیدا کند که با پلیش زدن کمی برطرف می شود.

نحوه قرار دادن روکش لمینیت دندان

روکش های لمینیت دندان باید با دقت زیادی بر روی دندان ها قرار داده شود تا ظاهر زیبای دندان حفظ گردد. برای این امر باید نزد بهترین دندانپزشکی زیبایی برای قرار دادن لمینیت ها بر روی دندان خود بروید.

موارد استفاده از روکش لمینیت دندان

از روکش لمینیت دندان در افرادی که از ظاهر دندان های خود رذاضی نیستند و یا دندان ها به دلایل مختلف زیبایی خود را از دست داده اند. مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله موارد استفاده از روکش لمینیت دندان عبارتند از :

  • شکستگی دندان
  • لب پریدگی دندان
  • زرد شدن دندان
  • فاصله زیاد بین دندان ها
  • ترک بر روی دندان

که از این روکش های دندانی برای اصلاح طرح لبخند و ایجاد لبخند هالیوودی می توان استفاده کرد. خانم دکتر لیلا صدقی از جمله دندانپزشک زیبایی هایی است که در ایجاد لبخند هالیوودی تبحر فراوانی دارد.

 

برخی از خدمات دکتر لیلا صدقی:

ایمپلنت

اصلاح طرح لبخند

لامینت دندان

ارتودنسی

ارتودنسی ثابت دندان 

ارتودنسی نامرئی دندان 

ارتودنسی متحرک دندان 

بلیچینگ دندان 

راه های ارتباطی با دکتر

  صفحه تلگرام 
 صفحه اینستاگرام

 جهت تماس با ما کلیک کنید

 تلفن تماس : 02188696774 – 02188696845

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدقی

مقالات مرتبط
5 علت مهم پوسیدگی دندان

5 علت مهم پوسیدگی دندان

علت های پوسیدگی دندان چیست؟ اگر شما هم جزو افرادی هستید که دچار پوسیدگی دندان شده‌اید و...

پوسیدگی دندان

پوسیدگی دندان

پوسیدگی دندان به از بین رفتن بافت سخت دندان که شامل مینا و عاج می باشد، گفته می‌شود. اما...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − چهار =