دکتر لیلا صدقی » اصلاح طرح لبخند » لمینت بدون تراش
مدت زمان مطالعه ۲ دقیقه

لمینت بدون تراش

لمینت بدون تراش

لمینت دندان بدون تراش یکی از روش های پر کاربرد در دندان پزشکی زیبایی است که می تواند تاثیرات مثبت و فراوانی را در چهره و دندان های شما ایجاد نماید ، پوسته ی ظریف و نازک است که روی دندان های قدامی ( جلویی ) قرار می گیرند . دندان ها به علت های مختلف دچار آسیب می شوند ممکن است دندان زرد شود ، دچار پوسیدگی شود و یا اینکه روی هم رفتگی داشته باشد. دقت داشته باشید که هر یک از مشکلات نام برده به کمک لمینیت های دندان قابل اصلاح خواهند بود .

لمینیت ها پر کاربرد ترین روش برای اصلاح معایب دندان و اصلاح طرح لبخند هستند که می توانند به خوبی تغییرات بسیار بزرگی را در چهره فرد ایجاد نمایند.

لامینیت بدون تراش

لمینت دندان

یک نمونه از لمینیت ها به نوع بدون تراش معروف می باشند ، لامینیت بدون تراش از جنس کامپوزیت می باشد که می تواند آسیب های ظاهری را برطرف نماید. شکستگی و یا پریدگی دندان ها اصلاح می شوند والبته بد رنگی و نافرمی دندان با لمینیت ها قابل انجام است . لمینیت کامپوزیتی نیازی به تراش دندان و آسیب به مینای دندان ندارند از این رو توصیه می شود که از این نوع لامینیت ها استفاده نمایید و دندان های زیبا و درخشانی را داشته باشید .

اصلاح طرح لبخند بدون تراش دندان میسر می باشد و در این روش بدون تخریب دندان های اصلی ، بافت کلی آن تغییر می کند و زیبایی و درخشندگی را باز می یابد .

لمینیت های کامپوزیتی

با مواد رنگ دندان یا کامپوزیت ها در طی یک یا دو جلسه در مطب دندانپزشکی بدفرمی ها و بدرنگی ها و دیگر عیب های دندان از خفیف تا شدید اصلاح می شود.برای بیمارانی که دارای عادت های دندان قروچه هستند و همچنین بهداشت دندان خود را کمتر رعایت می کنند این نوع از لامینیت  ها پیشنهاد می شود.

برخی از خدمات دکتر لیلا صدقی:

اصلاح طرح لبخند

لامینت دندان

راه های ارتباطی با دکتر

  صفحه تلگرام 
 صفحه اینستاگرام

 جهت تماس با ما کلیک کنید

 تلفن تماس : 02188696774 – 02188696845

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، مدیریت سایت دکتر صدقی

مقالات مرتبط
پوسیدگی دندان

پوسیدگی دندان

پوسیدگی دندان به از بین رفتن بافت سخت دندان که شامل مینا و عاج می باشد، گفته می‌شود. اما...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + یازده =