دکتر لیلا صدقی » اصلاح طرح لبخند » ماندگاری بلیچینگ دندان
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

ماندگاری بلیچینگ دندان

ماندگاری بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان

بلیچینگ یا سفید کردن دندان یکی از خدماتی است که طرفداران بسیاری دارد. این روزها افراد به زیبایی دندان هایشان اهمیت زیادی می دهند. دندان های سفید علاوه بر جذابیت، اعتماد به نفس فرد را افزایش می دهد به همین علت بسیاری از افراد برای تغییر رنگ دندان هایشان به دندانپزشکی مراجعه می کنند.

یکی از دلایلی که باعث تغییر رنگ دندان ها می شود استفاده از مواد غذایی رنگی مانند چای، قهوه، نوشابه و … می باشد. در این مواقع بلیچینگ دندان، یکی از موثرترین روش های برای سفید کردن دندان می باشد.

دکتر لیلا صدقی جراح و دندانپزشک، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری های دهان و دندان می پردازد. می توانید برای دریافت اطلاعات در این خصوص از دندانپزشک زیبایی خوب در غرب تهران با شماره 02188696845 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید ما را دراینستاگرام دکتر لیلا صدقی دنبال کنید.

ماندگاری بلیچینگ

ماندگاری بلیچینگ بستگی که میزان مراقبت هایی دارد که بعد از انجام بلیچینگ رعایت می شود. در زیر به مواردی که بعد از انجام بلیچینگ باید رعایت شود اشاره می شود:

  • به مدت 24 ساعت بعد از انجام بلیچینگ، ازمصرف مواد غذایی رنگی پرهیز کنید.
  • از مصرف نوشیدنی هایی مانند قهوه، نوشابه، چای و غیره در این دوره خودداری و یا مصرف آن را به حداقل برسانید و پس از آن دندان های خود را شستشو دهید.
  • در صورت مصرف مواد غذایی رنگی، دندان های خود را شستشو دهید.
  • از مصرف غذاهای اسیدی و سرد خودداری کنید.
  • بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید.
  • مصرف دخانیات و کشیدن سیگار، ماندگاری بلیچینگ را کاهش می دهد.

تفاوت بین لمینت و سفید کردن دندان ها
لیمنت و بلیچینگ، از نظر ماهیتشان که سفید کردن دندان ها می باشد، با یکدیگر مشترک هستند اما تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند. در بلیچینگ دندان، رنگدانه های روی سطح دندان توسط مواد شیمیایی از روی دندان ها برداشته می شوند. در لمینت دندان، یک لایه ی خارجی بر روی سطح دندان ها قرار می گیرد و مانند یک روکش عمل می کند و از این طریق موجب سفید شدن دندان می شود.

مزایای بلیچینگ دندان

عمل  بلیچینگ و سفید کردن دندان ها، لبخندی زیبا را برای افراد به ارمغان خواهد آورد و باعث ایجاد اعتماد به نفس در افراد می شود.

روشی بسیار سریع برای برداشتن زردی ها از سطح دندان ها و سفید شدن آنها می باشد.

کاملا بی خطر و ایمن می باشد.

ماندگاری بلیچینگ دندان

ماندگاری بلیچینگ دندان

بلیچینگ عوارض ندارد

بلیچینگ یکی از روش هایی است که عوارض جانبی برای افراد ایجاد نمی کند. ممکن است بعد از بلیچینگ فرد احساس سوزش در قسمت لثه ها داشته باشد اما این امر طبیعی بوده و بعد از مدتی برطرف خواهد شد.

زنان بادار بهتر است عمل سفید کردن دندان ها را بعد از زایمان انجام دهند، زیرا تاثیرات آن بر روی جنین هنوز مشخص نشده است و به دلیل اینکه این عمل، یک عمل زیبایی بشمار می رود. بهتر است زنان باردار بعد از زایمان و بدون نگرانی آن را انجام دهند.

هزینه بلیچینگ دندان

هزینه بلیچینگ مانند دیگر درمان ها دندانپزکی هزینه زیادی ندارد، اما با توجه به جنس موادی که برای سفید کردن دندان ها استفاده می شود قیمت های متفاوتی دارد.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه به دندانپزشکی زیبایی مراجعه کنید و مشاوره های لازم را انجام دهید.  پزشک بعد از بررسی های لازم هزینه انجام آن را به شما توضیح خواهد داد. برای انجام بلیچینگ، دندان هایتان نباید مشکلی داشته باشد.

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =

Call Now Button